Jak trávíte vy čas sami pro sebe? Limitovaná edice Bref #metime ví!

Najít si čas pro sebe je stále náročnější, ať už máte děti nebo se točíte v pracovním koloběhu. Společnost Henkel přichází s veselou limitovanou edicí Bref #metime, která vtipně zachycuje, jakým způsobem tráví lidé čas na toaletě. Každý to má rád po svém, ale bez ohledu na to, či kontrolujete e-maily, hrajete hry nebo posloucháte svůj oblíbený playlist, je důležité, abyste se cítili příjemně. Máme pro vás čtyři nové varianty Bref WC bloků, které provoní vaši toaletu a zrelaxují vaši mysl v jednom. Tuhé WC bloky dodají vaší toaletě hygienickou čistotu a zbaví vás starostí s nepříjemným vodním kamenem.

Vybrat si můžete ze dvou kategorií extra účinných WC bloků, které poskytnou vaší toaletě dokonalou péči. Prémiová řada Bref Color Aktiv díky účinným látkám obsaženým v barevné vodě a technologii Odor stop zajistí nejen dokonalou čistotu, ale i lesk – o 50 % více zářivé čistoty v porovnání se suchým povrchem toalety bez použití WC bloku. V této variantě vás potěší v limitované edici slon „Paper Artist“ a panda „eMail Checker“.

Kategorie bloků Bref Power Aktiv Classic zabezpečuje4 důležité funkce najednou: čisticí pěna, účinek proti vodnímu kameni, ochrana před nečistotami a extra dlouhotrvající svěžest. V limitované edici #metime vás rozveselí dvě hravé postavičky, hroch „Music Lover“ a lev „Game Buddy“.

Obě kategorie barevných bloků vám při každém spláchnutí provoní toaletu květinovým nádechem.

Subscribe

spot_imgspot_img

More like this
Related

Schovejte se před horkem do lesů – letní tipy na hotely v srdci Šumavy

Patříte k lidem, kteří si s mořem, pískem a dlouhými sluncem...

Somat se postará o zářivě čisté nádobí i myčku

Myčka nádobí patří mezi nejefektivnější pomocníky domácnosti. Aby ale...

Černé myšlenky přepadnou každého z nás. Někdy za tím stojí stárnoucí obličej

Asi není těžké pochopit, proč tomu tak je. Mnoho...

Ne každému se povede vykouzlit úsměv na tváři, tak jako v salonu krásy v Praze

Možná i vy jste se nyní pousmáli. Tak ono...